Вибори на Херсонщині: перші на старті по округу №185

Поки Конституційний Суд вивчає факти, аналізує обставини та готує рішення, відносно законності Указу Президента щодо дострокових виборів до Верховної Ради України, деякі кандидати в нардепи на Херсонщині вже розпочали виборчі перегони...

До 20 червня часу вже обмаль, однак поки що Центральна виборча комісія по округу №185 офіційно зареєструвала лише трьох кандидатів-самовисуванців, бажаючих поборотися за довіру та отримати від виборців представницький мандат у парламенті країни.

Зокрема, на сьогодні, це діючий народний депутат, представник депутатської фракції партії "Блок Петра Порошенка" Сергій Хлань, поки маловідомий місцевим мешканцям киянин, представник ТОВ "Незалежний інститут судових експертиз" Геннадій Пампуха та добре відомий голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов.

Також в місцевих ЗМІ з'являється поодинока інформація про ймовірних кандидатів по 185 виборчому округу. Серед них називають представників місцевого бізнесу та представницької влади: керівник ООО "Дніпро" Олександр Кістечок, депутат Херсонської обласної ради Павло Філіпчук, керівник успішного агропідприємства Генічевського району та засновник благодійного фонду Альберт Черепаха.

Щодо Альберта Черепахи, то його офіційних заяв про наміри брати участь у парламентських виборах поки що не було... Тому журналісти вирішили не чекати, і минулими вихідними зателефонували йому напряму з питанням: "Чи будете Ви боротися за мандат народного депутата по округу № 185?"

Альберт Вікторович відповів, що має щодо своєї діяльності довготермінові плани, його робота в регіоні є результативною і покидати її він, на даний момент, не планує: "За багато років роботи на Херсонщині я зумів сформувати соціально відповідальний бізнес, який постійно вирішує важливі проблеми територій, працює та допомагає людям.

Для того, щоб бути ефективним та корисним для суспільства, не обов'язково претендувати на мандат народного депутата. Однак, якщо в подальшому в громади буде запит на те, щоб представляти їх інтереси в парламенті, органах виконавчої влади чи місцевого самоврядування, я зможу організувати належну роботу, щоб достойно представити інтереси виборців нашого регіону", - запевнив Альберт ЧЕРЕПАХА

P.S. Ми і надалі будемо інформувати читачів про перебіг виборчих перегонів на Херсонщині та новини від кандидатів у народні депутати. Тому просимо всіх учасників виборчого процесу бути відкритими та реагувати на звернення журналістів.