Херсонські медики серед призерів екстремальних змагань

Команда екстреної медичної допомоги обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф достойно представила Херсонську область під час всеукраїнських змагань бригад екстреної медичної допомоги «Закарпатські медичні ралі – 2019».

Чемпіонат з міжнародною участю проводився 5-7 червня 2019 року в Закарпатській області, в ньому змагалися 36 українських команд та представники служб Е(Ш)МД Словаччини, Румунії, Польщі та Литви.

За підсумками всіх етапів триденних випробувань, херсонська бригада екстреної допомоги у складі лікаря з МНС Андрія Величка, фельдшерів Максима Дорошенка та Володимира Гамаги виборола ІІ місце в одному з найважчих конкурсних завдань – проведення розширених реанімаційних заходів згідно вимог міжнародних стандартів ACLS Європейської ради ресусцитації при гострому коронарному синдромі, на догоспітальному етапі.

Окрему відзнаку суддівського корпусу отримали водії команди ОТЦЕМД та МК Віталій Зенченко та Віталій Матковський. Було зазначено високу водійську майстерність при проходженні «автомобільного слалому», їх активну участь в якості медичних техніків бригади екстреної допомоги, а також відмінний рівень володіння базовими медичними навичками у наших водіїв.

За матеріалами Херсонської обласної ради

Вітаємо працівників екстреної медичної допомоги Херсонщини – призерів міжнародних змагань з Днем медичного працівника України!