Херсонські школярі вивчають роботу підприємців

Херсонські школярі вивчають роботу підприємців

Екскурсії на підприємстві Юрія Рожкова продовжуються. Протягом 3 днів поглянути на процес виготовлення миючих засобів для побуту завітали діти з табору "Сонечко" при 56 школі.

Оксана Мішина, директор табору відпочинку розповіла: "Ми хотіли подарувати дітям емоції, які самі свого часу набиралися на підприємствах! Це - незабутньо і пізнавально! Тим більше, старшокласники з нашої школи вже пройшли у травні профорієнтаційну екскурсію особисто від власника підприємства Юрія Рожкова.


І старші, і менші діти залишились у захваті! Їм сподобався процес виробництва та особливий підхід до нього. Діти розповідають, наскільки трепетно ставиться Юрій Рожков до свого дітища, знає про кожну дрібничку, ділиться виробничими секретами.


Сьогодні повернувся ІІІ загін. Наші вихованці каталися на технічних електрокарах, спостерігали за виготовленням рідкого мила, а потім отримали його ж у подарунок!


Кожна дитина, а їх понад сотню, додому повезла презент і шквал емоцій. Дякуємо за приділену увагу і час, адже розуміємо, для ділової людини час - це гроші!"


Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе"