Терпіння херсонських поліцейських випробовують юні втікачки

Поліція шукає «старих знайомих». З Центру соціально-психологічної реабілітації у селі Степанівка під Херсоном втекли одразу троє подружок віком чотирнадцять і п'ятнадцять років.

Для молодших це вже третій такий «похід наліво» здійснений без особливих труднощів: адже в дитячому притулку (так називають установу у просторіччі) малоліток під конвоєм та за гратами не тримають. Старшу товаришку вони, либонь, просто вмовили податися світ за очі просто за компанію. Трійця має один мобільний телефон, але він відключений.

У відділі ювенальної превенції Головного управління Національної поліції Херсонщини кажуть, що всі втікачки – підлітки з проблемних родин. А в однієї мати просто зараз перебуває у слідчому ізоляторі під арештом за незаконне зберігання наркотиків.

Відтак, досвіду самостійного життя на вулиці вони набули, хоча у попередніх випадках далі Херсона подаватися не збиралися – тільки весело проводили час на квартирах у знайомих або в торгово-розважальному центрі.

Грошей у дівчат катма, але й це для них не проблема: за деякими даними, участь у секс-бізнесі для них також прийнятна. От тільки це може виявитися величезною проблемою для інтимних партнерів юних шукачок пригод. Адже за розбещення неповнолітніх та сексуальні стосунки з ними можна опинитися у виправній колонії, до того ж надовго.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"