Херсонські чиновники турбуються про довкілля лише перед виборами?

Не зрозуміло з якого переляку чиновники Херсонської державної адміністрації, які за час своєї каденції нічого не зробили, щоб навести відносний лад з непридатними пестицидами, розповідають про свою турботу про нас.

"У нашій області налічується тільки 4 офіційних непридатних для подальшого використання могильника пестицидів, на яких загалом накопичилось 1914,282 тонни пестицидів та отрутохімікатів...", - інформує колишній заступник голови Херсонської ОДА Олександр Адамчик. 

...На днях, практично з аналогічною заявою про свою участь у подальшій утилізації цих пестицидів заявив ще один колишній заступник голови ХОДА пан Євген Рищук: тут вам і про виграний тендер на грант, і заява про участь в цьому процесі підприємства UKRAVIT.

Немає лише про наявність відповідної ліцензії, немає нічого про розроблений проект і експертне заключення, немає про громадські слухання в місці утилізації, нічого немає як буде доставлено на місце утилізації понівечені залізобетонні контейнери, чи спроможна існуюча технологія утилізувати просякнутий отрутою залізобетон і скільки коштує привести землю де зараз тече отрута в стан щоб там можна було жити.

Можливо їх турбота про довкілля пов'язана з майбутніми парламентськими виборами?

Володимир ШЕЛУДЬКО
Партія Зелених України