Андрій Дмитрієв: нардепи від "Самопомочі" - найдоброчесніші

Андрій Дмитрієв: нардепи від "Самопомочі" - найдоброчесніші

На цьому наполягає лідер Херсонської регіональної організації "Об'єднання "Самопоміч" Андрій Дмитрієв, посилаючись на данні громадського руху "ЧЕСНО":

Рух "ЧЕСНО" проаналізував склад ВРУ 8 скликання за шістьома критеріями доброчесності, які використовуватиме для аналізу списків партій та кандидатів від мажоритарних округів до парламенту.

Серед 25 найбільш доброчесних народних обранців опинились 12 членів фракції "Самопоміч", троє членів "Батьківщини", двоє членів БПП "Солідарність" та восьмеро позафракційних депутатів.

Відповідно до методології, задля аналізу ЧЕСНО застосовував 6 критеріїв — кнопкодавство, прогульництво, підтримка антидемократичних ініціатив, гречкосійство та фігурування у антикорупційних розслідуваннях (негативні критерії, за які політикам присвоюється по +1 балу), а також голосування за політичні реформи (позитивний критерій, за які політикам присвоюється -1 бал).

Таким чином, чим вищий бал було присвоєно народному обранцю, тим менш доброчесним він є за методологією.

За матеріалами ГР "ЧЕСНО"

P.S. Рейтинг найбільш недоброчесних парламентарів очолили троє народних депутатів з "Відродження", троє з "Волі народу", троє з БПП "Солідарність" та один "опоблоківець".