Родинний наркобізнес на Херсонщині

Родинний наркобізнес на Херсонщині

Наркобізнес став родинною справою для матері й дорослого сина з села Заповітне у Нижньосірогозькому районі Херсонщини.

На присадибній ділянці селянин висадив 21 кущ конопель, та й поїхав собі на заробітки. Його мати у відсутності головного «наркоплантатора» дбайливо доглядала рослини, і не забувала їх поливати. Та ось у ході операції «Мак» до неї завітали оперативники місцевого відділення поліції із санкціонованим обшуком.

Побачивши їх, жіночка все зрозуміла, і побігла на город – мерщій рвати коноплі руками та відчайдушно шматувати їх. Перш ніж її зупинила, дев'ять кущів вона таки встигла вирвати. Але сировина для виготовлення марихуани однаково стане доказом для слідства. І лави підсудних родина не омине.

До речі, того ж дня правоохоронці виявили «конопляний рай» у самих Нижніх Сірогозах. Просто у дворі місцевого жителя вони знайшли ні багато ні мало 418 кущів із характерними зубчастими листочками. Але ознак культивації та поливу вони не мали, і зростали хаотично.

Тож власника цього «скарбу» притягнуть не до кримінальної відповідальності, а до адміністративної – за невжиття заходів до знищення нарковмісних рослин, каже начальник Нижньосірогозького відділення Національної поліції Валерій Метель. Втім, солідний грошовий штраф за недбалість – також не подарунок.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"