Херсонські діти обирають "Сонечко"

Херсонські діти обирають "Сонечко"

В цьому особисто переконався лідер Громадської платформи "Добро переможе" Юрій Рожков, який особисто завітав на відкриття першої зміни цього дитячого міського табору.

Маленьким друзям, які так чудово демонстрували свої таланти, він побажав гарного відпочинку, міцного здоров'я і творчого розвитку та вручив солодощі і подарунки.

Щороку у таборі "Сонечко" при Центрі позашкільної роботи відпочиває багато обдарованих дітей. Їх батьки, за домовленістю, мають право на пільгу.

Раді тут і дітям різних соціальних категорій, зокрема, з родин захисників, багатодітних та малозабезпечених.

Цього року на пільговій основі відпочиватимуть і діти, котрі мають інвалідність. Багато хлопчиків і дівчаток між собою вже знайомі, товаришують з попереднього літа, пам'ятають і подарунки під час колективних зустрічей з другом "Сонечка" Юрієм Рожковим.

Вагіф Сурхаєв, директор табору зазначив: "Дуже приємно мати справу з такою доброю людиною! Юрій Рожков сам нам запропонував допомогу у вигляді побутової хімії, канцтоварів та спортивного інвентарю.

Привіз дітям обручі, м'ячі, канати для перетягування... все, чого нам не вистачало для гарного відпочинку і оздоровлення дітей. Зараз ми прийняли 86 дітей першої зміни. Плануємо набирати всього 5 змін і на кожну чекаємо у гості нашого помічника. Вдячні за підтримку!"

Добро переможе - громадська платформа Юрія Рожкова