До зон відпочинку Херсонщини стягують додаткові сили поліції

На час літніх відпусток у курортних районах Херсонщини терміново підсилюють контингент тамтешніх вартових порядку.

З 1 червня вже запрацювали чотири додаткових поліцейських станції із черговою службою та 22 автопатрулями на Арабатській стрілці, у чорноморських селищах Лазурне, Хорли, Залізний Порт.

Туди відрядили поліцейських з інших районів області. Такі станції на курортах працюватимуть до 1 вересня, повідомив начальник відділу охорони публічного порядку управління превентивної діяльності ГУ Нацполіції Херсонщини, старший лейтенант Сергій Тищенко.

Окрім того, з 10 червня до приморських районів краю прибувають ще 150 співробітників спецпідрозділу поліції з Дніпровської області. Вони також братимуть участь у патрулюванні населених пунктів, які приваблюють мільйони відпочивальників. Роботи їм усім вистачить, ще й із надлишком. Адже влітку на курортах уже «традиційно» спостерігається сплеск злочинності – крадіжок, грабежів, викрадень автівок тощо.

Цей рік, мабуть, виключенням також не буде: у Генічеському районі, скажімо, жертвою кримінальних посягань уже став приїжджий з Сумщини. Троє злочинців перехопили його поруч із залізничним вокзалом, і зірвали з шиї золотого ланцюжка. Особи нападників встановлюють.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий день"