Сесія Олешківської районної ради пройшла оперативно і злагоджено

Сьогодні, 7 червня, під головуванням очільника депутатського корпусу Павла Потоцького, пройшло чергове 42 пленарне засідання Олешківської районної ради сьомого скликання.

Передувало йому засідання постійних комісій районної ради та президії, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

На початку ж роботи сесії, за традицією, голова Олешківської районної ради Павло Потоцький привітав депутатів, що відсвяткували свій день народження у міжсесійний період.

З метою розв'язання найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей економіки, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, народні бранці внесли зміни до районних програм, затвердили нову і заслухали виконання дієвих, внесли зміни до районного бюджету, розглянули ряд майнових питань.

А головне – виділили кошти Козачелагерській і Новомаячківській місцевим радам на ліквідацію наслідків негоди, на придбання глибинного насосу (с.Козачі Лагері), на надання адресної допомоги мешканцям району, що опинилися у скрутному становищі, виготовлення проектно-кошторисної документації з метою капітальних ремонтів об'єктів комунальної власності, підтримку обдарованої молоді, підвіз учнів до місць проведення ЗНО, реконструкцію каналізації Раденської ЗОШ, заміну вікон Новомаячківської ЗОШ, впровадження медичної інформаційної системи закладах охорони здоров'я тощо.

За матеріалами Олешківської районної ради