У Каховці наркомани за кермом

Страшний сон пасажира – сів у таксі, а водій «під кайфом». Саме такий сон і збувся для мешканця Каховки.

Він зателефонував до фірми радіотаксі, і диспетчер вислав до нього червону «ДЕУ». Не підозрюючи нічого лихого, городянин сів до салону, і поїхав собі, куди треба. Аж раптом водій легківки ні з того ні з сього почав без жодної потреби смикати машину туди-сюди на рівній дорозі, ризикуючи влаштувати аварію.

Після такої «вистави» наляканий чоловік повідомив про дивну поведінку таксиста до місцевого відділу Національної поліції. Вже за чверть години патрульні відшукали на вулиці Панкєєвській прикметну «ДЕУ».

Під сидінням у салоні вони виявили порожній шприць, а власник машини зізнався, що й справді вколов собі дозу ацетильованого опію. На нього склали адміністративний протокол, а легківку забрав директор фірми радіо таксі.

Але тим справа не закінчилася: рівно за дві години на в'їзді до Каховки патрульні зупинили ще й «БМВ Х 6» під управлінням чоловіка з Новотроїцького району. Власник дорогої іномарки, раніше судимий за розбій, також був під дією наркотиків. Після того, як це підтвердилося у ході медичного обстеження, «БМВ» транспортували на штрафмайданчик.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"