Сільська громада під Херсоном просить допомоги

Громада села Садово під Херсоном терміново просить про допомогу орган місцевого самоврядування Білозерського району області.

У Садово вийшла з ладу трансформаторна підстанція, через яку здійснювалося енергопостачання дитсадку та близько тридцяти домоволодінь на двох вулицях. Їх мешканці дві доби сиділи без світла, оскільки ТП знаходилася на балансі сільської ради, і енергетики відмовлялися її лагодити.

Тільки після численних звернень селян до керівництва компанії «Херсонобленерго» та в усі можливі інстанції працівники РЕС тимчасово встановили тут свою підстанцію, і світло в оселях з'явилося знов – холодильники, морозильники та комп'ютери нарешті знову запрацювали.

Однак обладнання ТП тепер однаково треба купувати нове, а коштів на це у громади немає. Підстанція коштує 55 тисяч гривень, а це майже весь місячний дохід сільського бюджету, каже голова Садово Віктор Артемов. Тому селяни сподіваються, що потрібну суму відшукають у резервному фонді бюджету районного – іншого виходу вони просто не бачать.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"