З херсонського магазину селянка вийшла без спідниці

Пішла до магазину – залишилася без грошей і...спідниці. Ця трагікомічна і досить повчальна історія сталася із мешканкою села Посад-Покровське Білозерського району Херсонщини.

Вона завітала до торгово-розважального центру «Фабрика» у обласному центрі – не стільки на шопінг, скільки помилуватися тутешнім товарним достатком. У одному з тутешніх бутиків модного одягу молода жінка побачила стильну джинсову спідницю, і дуже захотіла її мати. Але коштувала вона цілих 699 гривень.

А ціна для безробітної жінки, яка, до того ж, без чоловіка виховувала п'ятирічну дитину, виявилася непомірною. Відтак, селянка піддалася непоборній спокусі: запхала вподобану одежину до пакету, і пішла з нею на вихід, не сплативши у касі нічого.

Та похизуватися обновкою перед сусідками їй не довелося: на виході зупинив охоронець. Вибачати крадіжку власники бутику злодійці не стали – відібрали не оплачену річ, і викликали поліцію. Справу незабаром передали до Херсонського міського суду, і той ще й оштрафував горе-модницю на 850 гривень за скоєння дрібного злочину. А що вже ганьби в селі набралася – такого удару по репутації ніякими грішми не оцінити!

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"