У лютому КВУ розповість кому довіряють херсонці

У лютому КВУ розповість кому довіряють херсонці

Зараз у Херсоні активно обговорюється питання яким має бути наступний міський голова, розглядаються окремі кандидатури та зважуються їх професійні й особисті якості.

Поки цей процес триває у кулуарах, соціологи КВУ вирішили поставити питання херсонцям - кого вони бачать майбутнім мером. Наразі опитування проходить польовий етап - інтерв'юери проводять опитування, працюють з респондентами.

Особливість опитування у тому, що більшість питань задаються виборцям періодично – це дозволить виявити тенденцію відношення херсонців до влади та своїх депутатів. Окреслиться коло проблем, які є найбільш актуальними для громади. Також, ми дізнаємося чи відчувають мешканці міста якісь зміни у їх вирішенні.

До кінця січня збір інформації планується закінчити, обробка займе трохи менше двох тижнів. Отож у середині лютого результати будуть презентовані широкому загалу. До звіту також будуть включені, як рейтинги кандидатур на посаду майбутнього міського голови, так і оцінка роботи нинішнього депутатського корпусу.

Довідка: соціологічне дослідження проводиться в рамках проекту «Моніторинг виконання депутатських обіцянок як механізм громадського контролю і крок до створення ефективного громадянського суспільства», підтриманий Національним фондом підтримки демократії (National Endowment for Democracy, NED).