У лютому КВУ розповість кому довіряють херсонці

Зараз у Херсоні активно обговорюється питання яким має бути наступний міський голова, розглядаються окремі кандидатури та зважуються їх професійні й особисті якості.

Поки цей процес триває у кулуарах, соціологи КВУ вирішили поставити питання херсонцям - кого вони бачать майбутнім мером. Наразі опитування проходить польовий етап - інтерв'юери проводять опитування, працюють з респондентами.

Особливість опитування у тому, що більшість питань задаються виборцям періодично – це дозволить виявити тенденцію відношення херсонців до влади та своїх депутатів. Окреслиться коло проблем, які є найбільш актуальними для громади. Також, ми дізнаємося чи відчувають мешканці міста якісь зміни у їх вирішенні.

До кінця січня збір інформації планується закінчити, обробка займе трохи менше двох тижнів. Отож у середині лютого результати будуть презентовані широкому загалу. До звіту також будуть включені, як рейтинги кандидатур на посаду майбутнього міського голови, так і оцінка роботи нинішнього депутатського корпусу.

Довідка: соціологічне дослідження проводиться в рамках проекту «Моніторинг виконання депутатських обіцянок як механізм громадського контролю і крок до створення ефективного громадянського суспільства», підтриманий Національним фондом підтримки демократії (National Endowment for Democracy, NED).

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net