У Херсоні з'явився найкращий майданчик для малечі

У Херсоні з'явився найкращий майданчик для малечі

Вчити людей наводити лад на своїй території треба змалку, - переконаний лідер Громадської платформи "Добро переможе" Юрій Рожков.

"Тож ми провели в Антонівському яслах-садку №4 конкурс між групами на найкращий майданчик, - розповів Юрій Рожков. - Разом з дітками працювали і їхні батьки. Отже, кожна з 12 груп отримала від мене заохочувальні подарунки - ігрові набори для відпочинку на свіжому повітрі".

Тетяна Цалко, директор садочка розповіла і показала, як тепер чудово виглядають зони для прогулянок на їхньому подвір'ї: "Наполегливо працювали всі! Але ж, наше незалежне журі, до якого ми запросили депутатів Юрія Рожкова та Галину Лугову, визначило трьох переможців. Ними стали: ясельна група №2, молодша група №2 та середня логопедична група.

Ми влаштували офіційне нагородження з подарунками, щоб дітям і їх батькам подякувати від імені всього нашого дружного колективу! Пісочними наборами діти із задоволенням почали гратись одразу.

За це дякуємо нашому постійному помічнику Юрію Рожкову. Він нас підтримує і як депутат, і як підприємець: зокрема, попіклувався про виділення коштів з Фонду регіонального розвитку для термомодернізації школи. Так ми замінили 8 дверей та 19 вікон на металопластикові!

Дуже вдячні і за стільці, що Юрій Рожков завіз у співпраці з Голландською Фундацією та за килимове покриття у кімнату розвитку для наших діточок з особливими потребами від меценатів з Данії! Дуже добре, коли до розвитку підростаючого покоління долучається так багато добрих потужних людей, розуміючи, що діти - це наше майбутнє!"

Добро переможе - громадська платформа Юрія Рожкова