Херсонські "сонячні діти" вдало виступили у столиці

 Херсонські "сонячні діти" вдало виступили у столиці

У понеділок, 3 червня 2019 року у Києві відбувся п'ятий ювілейний щорічний всеукраїнський конкурс-фестиваль таланту та краси для дітей та молоді з інвалідністю «Казкові мрії». Херсонські діти з синдромом Дауна зайняли друге місце на фестивалі!

Херсон на фестивалі представила інклюзивна театральна студія «Світло в тобі», яка зайняла друге місце у номінації «Акторська майстерність». Студія заснована громадською організацію «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини».

Цього року встановлено рекорд України - у фестивалі взяли участь понад 1000 осіб. Учасники конкурували у різних номінаціях.

Мета фестивалю: підтримка та розвиток творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, розкриття їх творчого потенціалу та сприяння їх подальшого творчого зростання, соціалізація дітей та молоді з інвалідністю в суспільстві.

Оцінювали виступи журі, до складу якого увійшли зірки української естради, провідні фахівці в області культури, освіти, спорту, дитячої та юнацької творчості, патронати фестивалю, діячі мистецтв.

Організатори заходу: Благодійна організація «Міжнародний Благодійний Фонд «Справедливість» та Міжнародний благодійний фонд «Волонтерське об'єднання «Крила».

Голова організаційного комітету Бурковська Анастасія,
тел.: 096 049 42 30
Керівник інклюзивної театральної студії «Світло в тобі» - Михайлова Тетяна,
тел.: 050 571 85 19
Голова Правління ГО «Сонячні діти Херсонщини» - Ханікова Ірина,
тел.: 099 702 88 95