Передвиборча інтрига на Херсонщині

Передвиборча інтрига на Херсонщині

Найбільша інтрига цьогорічних дострокових парламентських виборів на Херсонщині - хто ж з "нових політиків" насправді потрапить до виборчих списків, поки що рейтингової, політичної сили - "Команди ЗЕ".

Вже писали про те, що по Херсонській області "гуляють" кілька списків "кандидатів" у народні депутати від президентської партії, але який з них "правильний" і хто насправді буде визначений "кандидатом від ЗЕ" - ніхто не знає...

На підтвердження цього - сьогоднішня заява "кандидата" по одному з мажоритарних округів із одного вже оприлюдненого списку "команди ЗЕ" , відомий на Херсонщині підприємець, меценат, депутат обласної ради Юрій Рожков відмовився від участі у парламентських виборах.

"...Вже кілька днів бачу своє прізвище серед запропонованих від громади кандидатів у президентську команду. Дякую за довіру і пропозицію висунути мою кандидатуру у народні депутати України по 182-му округу!

Мене радує такий демократичний підхід до серйозної суспільної справи - відкриті пропозиції громадян. Прозорий діалог влади з народом.

Приємно, що активісти запропонували балотуватись ще кільком достойним людям: Ігорю Колихаєву, Євгенії Бєлой, Сергію Максименку та Павлу Ткаченку. Я підтримую кожного з цих людей. Переконаний, що вони гідні представляти Херсонщину і втримати обраний Президентом курс розвитку країни.

Щодо мене особисто, маю багато розпочатих соціальних проектів тут, у рідному Херсоні. Люди чекають на їх реалізацію. І я маю дотриматись своїх обіцянок! Тож, поки залишаюсь працювати у Херсоні.

А вищезазначеним кандидатам бажаю перемоги у парламентських виборах. Кожен має працювати там, де принесе найбільше користі громаді! Ще раз дякую усім за довіру і визнання!", - заявив у соціальних мережах Юрій РОЖКОВ.