У пришкільному таборі Херсонщини відкриють безкоштовні курси іноземної мови

Днями у школах Таврійська почали діяти пришкільні табори. Про це доповіли міському голові Миколі Різаку директори шкіл № 5 і № 7 на щотижневій апаратній нараді в Таврійському міськвиконкомі.

Як зазначив директор школи №5 Віктор Нестерович: «Табір при п'ятій школі відвідують 40 учнів на пільгових умовах і 15 – за рахунок міських підприємств або батьківської плати».

За словами Лілії Грішагіної, деякі батьки відмовляються від пришкільних таборів навіть на умовах пільгового перебування. Виясняється, що тепер пришкільні табори прирівнюються до оздоровчої категорії, і діти втрачають можливість пільгових путівок до оздоровчих дитячих закладів або санаторіїв.

Щоб залучити більше дітей і забрати їх влітку з вулиці, школа № 5 знову організовує літню мовну школу. Як і минулого літа тут буде працювати волонтер з Великобританії, з якою діти будуть удосконалювати свою англійську мову.

Планується, що мовну школу будуть відвідувати 30 учнів. За словами Віктора Нестеровича, адміністрація п'ятої школи веде перемовини, щоб волонтер залишилась і продовжила працювати тут протягом всього навчального року.

"Гривна"