Жителі Херсонщини власноруч прибрали місцевий сквер

Проблема засміченості паркових зон на Херсонщині залишається актуальною й по теперішній час.

Більшість скверів по області буквально засипані різного родом сміттям: пляшками, поліетиленовими пакетами та іншим побутовим непотребом, які самі мешканці залишають після свого відпочинку.

Комунальні служби не завжди якісно виконують свої обов'язки й в деяких випадках купи сміття лежать у скверах місяцями, а то й більше. Тому, щоб привести паркові зони в належний санітарний стан, мешканці сіл та міст збираються на суботники або імпровізовані толоки та спільними зусиллями прибирають місця загального користування.

Так, днями на толоку зібралися мешканці селища Каланчак, щоб разом зачистити територію від сміття, сухих гілок, трави та листя.

«Толока - це хороша українська традиція. Також це можливість гуртом з колегами та друзями у веселій атмосфері зробити хоч один крок до покращення стану свого рідного селища. Адже у нас чудовий парк, де можна помилуватися гарними пейзажами та просто відпочити душею. Такі заходи необхідно проводити частіше та залучати до роботи якнайбільше мешканців селища», - зазначив один із учасників толоки.

"Гривна"