На Херсонщині зареєстровано 228 злочинів у сфері оподаткування

З початку року слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Херсонській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 228 кримінальних правопорушень.

При чому, зареєстровано 158 правопорушень за ухилення від сплати податків, зборів, обов'язкових платежів (ст. 212 та 212-1 Кримінального кодексу України).

За вісім місяців цього року за порушеними кримінальними справами до бюджету надійшло 4,6 млн.грн. Для відшкодування завданих державі збитків по кримінальним провадженням накладено арешт на майно у сумі 16,8 млн.грн.

Окрім того, за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах чинним Кримінальним кодексом передбачено покарання у вигляді штрафу від 15 до 25 тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до трьох років із конфіскацією майна. Відповідно до вимог ст. 53 Кодексу, в разі несплати визначеної судом суми штрафу порушники податкового законодавства за рішенням суду позбавляються волі на термін до 10 років.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Херсонській області

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net