Юрій Рожков: І після свята діти хочуть весело проводити час та розважатись

До Дня захисту дітей Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе" не лише проводив свята для малечі, пригощав солодощами і вітав подарунками, а й потурбувався про поповнення пісочниць у дворах. Зокрема, по вулицях Перекопській, Тираспільській та Залаегерсег.

"І після свята діти хочуть весело проводити час та розважатись, - зазначив Юрій Рожков, - літо лише починається! Дуже важливо, щоб малюки не сиділи вдома, у стінах, а виходили на вулицю з батьками, спілкувалися, знаходили нових друзів, товаришували із сусідами!"


Інна Левицька, одна з активних мам розповіла, що у їхньому дворі багато молодих родин, які постійно працюють, а тому не встигають долучатися до оновлення дитячого майданчика, тож вона звернулась за допомогою до депутата округу Юрія Рожкова.

"Напередодні Дня захисту дітей мені повідомили представники Громадської платформи "Добро переможе" про доставку піску у наш двір. Це було неочікувано і дуже приємно. Ми зустріли вантажівку, показали куди зсипати пісок. Дякуємо Юрію Рожкову за турботу про наших дітей і сподіваємось на подальшу допомогу!"

Добро переможе - громадська платформа Юрія Рожкова