А виборчий процес триває…

А виборчий процес триває…

Не дивлячись на те, що навколо дострокових виборів народних депутатів України тривають суперечки, політики «ламають» списи, а караван продовжує рухатися своїм шляхом.

В останній день травня ЦВК сформувала всі окружні виборчі комісії. Всього в Україні їх буде 199, у їх роботі візьме участь 3528 осіб.

На даний час ЦВК вже утворила всі дільниці, всього їх створено: 29 841, з них: звичайних – 28 652; спеціальних – 1088; закордонних – 101.

На момент написання матеріалу (03.06.19) ЦВК зареєструвала всього 10 кандидатів мажоритарників і жодного списку партій.

А хто ж «судді»? Хто ті, хто буде встановлювати результати у одномандатних округах, і підраховувати голоси «за партії»?

Не буду коментувати осіб – членів, а тим більш керівний склад ОВК, нажаль про декого з них знаю «багато чого цікавого», і реально уявляю на кого і як вони будуть працювати (хоча представляють офіційно партії-антогоністи). Вже не говорю про те, що у членах комісій є представники «партій», які існують тільки на паперах, і які, як і всі попередні роки продали свої квоти тим, хто більше платить.

Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 182

просп. Ушакова, 47, м. Херсон, 73000,
адміністративна будівля виконавчого комітету
Суворовської районної в місті Херсоні ради

Бузак Тарас Олександрович, партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання – голова комісії
Сопов Артем Костянтинович, політична партія «Сила і честь» – заступник голови
Дмитревич Евеліна Анатоліївна, «Ліберальна партія України» – секретар комісії
Члени комісії:
Арасланова Ганна Іванівна, Політична партія «Єдина Країна»
Батракова Лариса Володимирівна, політична партія «Опозиційний блок», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Василенко Ярослав Анатолійович, політична партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Вергун Людмила Григорівна, політична партія «Опозиційний блок»
Гераскін Микола Віталійович, політична парті «Радикальна партія Олега Ляшка», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Гореліков Ігор Володимирович, політична партія ВО «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Гуменюк Алла Олександрівна, Партія «Сильна Україна»
Єщенко Ольга Петрівна, Партія «Відродження»
Кузюра Дмитро Олександрович, політична партія ВО «Свобода»
Німіч Тетяна Леонідівна, політична партія «Народний фронт», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Соколовська Ірина Анатоліївна, політична партія «Партія зелених України»
Співакіна Ольга Володимирівна, політична партія «Народний фронт»
Циктор Михайло Вікторович, політична партія «Об'єднання «Сампоміч», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Шумейко Володимир Андрійович, політична партія «Правий сектор»
Шуригін Денис Олексійович, партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 183

вул. Суворова, 29, м. Херсон, 73000,
адміністративна будівля виконавчого комітету
Корабельної районної в місті Херсоні ради

Гераскін Дмитро Віталійович, політична парті «Радикальна партія Олега Ляшка», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання – голова комісії
Подольський Дмитро Сергійович, політична партія «Об'єднання «Сампоміч», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання – заступник голови
Мустафін Сергій Рінатович, партія «Сильна Україна» – секретар комісії
Члени комісії:
Бехарський Едуард Янович, політична партія ВО «Свобода»
Бондаренко Вікторія Вікторівна, партія «Відродження»
Виногородська Олена Валеріївна, політична партія «Народний фронт», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Гогун Людмила Володимирівна, політична партія «Партія зелених України»
Горощенко Любов Володимирівна, політична партія ВО «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Гришкіна Ірина Вікторівна, політична партія «Конгрес Українських Націоналістів»
Дівєєва Ніна Олексіївна, політична партія «Сила і честь»
Дудченко Наталя Іванівна, політична партія «Опозиційний блок», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Есаулова Оксана Вікторівна, політична партія «Солідарність жінок України»
Зінченко Ольга Леонідівна, політична партія «ВПО «Єдина родина»
Подгурська Ангеліна Миколаївна, політична партія «Інтернет партія України»
Синюк Ірина Олександрівна, політична партія «Народний фронт»
Чечель Катерина Сергіївна, Українська партія «Зелена планета»
Чогандарян Крістіна Олександрівна, партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Ягофарова Лада Олександрівна, партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання

Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 184

просп. Дніпровський, 23, м. Нова Каховка, Херсонська обл., 74900,
адміністративна будівля виконавчого комітету Новокаховської міської ради

Масютка Микола Вікторович, політична партія «Народний фронт», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання – голова комісії
Тимофеєв Денис Володимирович, політична партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання – заступник голови
Костишин Олег Тарасович, політична партія ВО «Свобода» – секретар комісії
Члени комісії:
Бєйнаровіч Вікторія Вікторівна, політична партія «Всеукраїнське аграрне об'єднання «Заступ»
Блінда Альона Вікторівна, політична партія «Правий сектор»
Вовченко Галина Едуардівна, політична партія «Нова політика»
Григорець Микола Семенович, політична партія «Опозиційний блок»
Джуманіязова Параскева Василівна, політична партія «ВПО «Єдина родина»
Жайворонок Василь Васильович, політична парті «Радикальна партія Олега Ляшка», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Кулик Юлія Олегівна, партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Лагодинська Євгенія Андріївна, політична партія Конгрес Українських Націоналістів
Сеніна Алла Анатоліївна, партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Сєрова Олена Олександрівна, політична партія «Об'єднання «Сампоміч», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Стовба Олена Володимирівна, політична Партія «5.10»
Тьотченко Оксана Василівна, партія «Відродження»
Чічканова Юлія Григорівна, політична партія «Партія зелених України»
Шевченко Ірина Володимирівна, політична партія «Радикальна партія Олега Ляшка» Яворський Микола Володимирович, політична партія «Опозиційний блок», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання

Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 185

вул. Велика Куликовська, 103, м. Каховка, Херсонська обл., 74800, адміністративна будівля Каховської міської ради, Каховської районної ради, Каховської районної державної адміністрації

Шулим Олеся Дмитрівна, політична партія «Солідарність жінок України» – голова комісії
Мироненко Оксана Вікторівна, політична партія «Опозиційний блок», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання – заступник голови
Шумейко Тетяна Павлівна, політична партія «Правий сектор» – секретар комісії
Члени комісії:
Бакай Алла Миколаївна, політична партія «Єдина Країна»
Василенко Інна Дмитрівна, політична партія «Опозиційний блок»
Вдовиченко Дмитро Вікторович, політична партія «Радикальна партія Олега Ляшка», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Вдовиченко Світлана Миколаївна, політична партія «Радикальна партія Олега Ляшка»
Горячук Олена Андріївна, політична партія «Народний фронт», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Гуляєва Тетяна Леонідівна, політична партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Гурнаков Олексій Анатолійович, політична партія «НОВА ПОЛІТИКА»
Задунаєнко Анатолій Анатолійович, політична партія «Сила і честь»
Зубатова Світлана Федорівна, політична партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Кавун Віталій Миколайович, політична партія ВО «Свобода»
Кириченко Лариса Василівна, політична партія «Об'єднання «Сампоміч», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Павлова Яна Олександрівна, політична Партія «5.10»
Сітнікова Валентина Іванівна, політична партія «Інтернет партія України»
Терентьєва Ірина Володимирівна, партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Тьотченко Григорій Олександрович, партія «Відродження»

Окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу № 186

вул. Гвардійська, 24, м. Олешки, Херсонська обл., приміщення районної ради

Сітніков Олександр Сергійович, політична партія «Інтернет партія України» – голова комісії
Бондарук Валентина Іванівна, політична партія «Опозиційний блок» – заступник голови
Стрілець Денис Ігорович, політична партія «Україна Майбутнього» – секретар комісії
Члени комісії:
Авер'янова Світлана Броніславівна, політична парті «Радикальна партія Олега Ляшка»
Білоус Ігор Романович, політична партія ВО «Свобода»
Бринза Наталя Миколаївна, політична партія «Народний фронт»
Возаловська Наталія Анатоліївна, партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Войтович Петро Степанович, політична партія «Партія зелених України»
Гераскін Віталій Дмитрович, політична партія «Радикальна партія Олега Ляшка», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Громада Наталія Володимирівна, політична партія «ВПО «Єдина родина»
Корецька Ганна Миколаївна, політична партія «Об'єднання «Сампоміч», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Кулакова Олена Іванівна, партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
Махрова Світлана Григорівна, політична партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Русин Світлана Вячеславівна, політична партія «Сила і честь»
Серебряков Юрій Васильович, політична партія «Народний фронт», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Скакун Ганна Олександрівна, політична партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
Тессіо Ірина Юріївна, Українська партія «Зелена планета»
Христич Юрій Петрович, політична партія «Опозиційний блок», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання

Як бачимо серед членів комісій 50% представники партій, які ніколи не брали участь у виборах і цього року брати не будуть.

Так, це вам не президентські вибори, тут кожен сам за себе і «відвойовувати», або «відкупати» доведеться кожен голос. Не солодко доведеться у першу чергу тим партіям, які мають серйозні наміри на перемогу, але чиїх членів комісій немає ані однієї особи.

Сергій ОСОЛОДКІН