Хвиля підліткового пияцтва накрила Херсонщину

Схоже, підліткам на Херсонщині так сподобалося відзначати завершення занять у школах, що вони ніяк не можуть відірватися від пляшок із «забороненими» напоями.

І навіть чинять спротив дорослим, котрі намагаються їх витверезити. На зупинці громадського транспорту у Херсоні перехожі помітили 14-річну дівчинку – вона була п'яна, як чіп, і поводилася неадекватно. Їй викликали «швидку допомогу», однак їхати до лікарні юна жертва зеленого змія відмовилася їхати навідріз. Повертатися додому вона також не захотіла, а телефони батьків не відповідали. Тому медикам довелося викликати поліцію, і передати хмільну красуню їм до рук.

І вона така була не одна. У селищі Білозерка, приміром, тієї ж ночі просто біля церкви підібрали п'яну 17-річну дівчину, котру взялися приводити до тями у районній лікарні.

А на проспекті Дніпровському у Новій Каховці знайшли ще двох 16-літніх хлопців, котрі безпорадними лежали просто під відкритим небом. Про свої пригоди школярі нічого пояснити не могли, оскільки знаходилися у стані алкогольної коми.

І такі «розваги» серед дітей та підлітків є звичною справою: щойно пролунав останній дзвінок у навчальних закладах, і понеслося: щодоби на вулицях та в розважальних центрах знаходять по два-три шмаркачі, котрі вочевидь переоцінили свої можливості у споживанні спиртного.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"