Херсонщині потрібен молодий, енергійнй та досвідчений губернатор

Виборці області активно обговорюють претендентів на пост глави обласної державної адміністрації. Одним із кандидатів на цю посаду чимало херсонців називають Юрія Гусєва.


«Молодий, енергійний, але уже з досвідом управлінської діяльності. Такого керівника уже давно чекають на Херсонщині» - відгукнувся про Юрія Гусєва ректор Херсонського Національного технічного університету, голова ради ректорів закладів вищої освіти Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, професор, доктор технічних наук Бардачов Юрій Миколайович.

Голова Херсонської обласної ради з 1990 по 1994 роки, голова Херсонської обласної державної адміністрації у 1997-98 роках, перший віце-президент міжнародної організації «Земляцтво Херсонщини» Кушнеренко Михайло Михайлович характеризує Юрія Гусєва як патріота - херсонця, що переймається турботами земляків і має надзвичайне бажання зробити свій край успішним регіоном, цим самим покращити добробут його населення.

Генеральний директор Херсонського обласного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша, заслужений діяч мистецтв України, народний артист України Олександр Книга давно знає Юрія як багатогранну, фізично, культурно і духовно розвинену особистість, готового привнести на Херсонщину новітні ідеї в соціально-гуманітарному розвитку.

Юрій АНІСІМОВ, заслужений журналіст України

Юрій Веніамінович народився 15 листопада 1979 року м. Коростишів (Житомирська область). Батьки весь час працювали на Херсонському бавовняному комбінаті. Батько – помер, мати – Валентина Василівна пенсіонерка, очолює одне з херсонських ОСББ, веде активну громадську діяльність.

У 2002 році з відзнакою закінчив Херсонський Національний технічний університет за спеціальністю «фінанси». З відзнакою закінчив магістратуру в Київському Національному Економічному Університеті. В 2014 захистив дисертацію з економіки в Центрі індустріальних проблем Національної Академії Наук (м. Харків). Навчався у Гарвардському університеті. Кандидат економічних наук.

На Херсонщині Юрія Гусєва знають як лідера молодіжного руху, професіонала у фінансово-економічному секторі, обізнаного в питаннях соціально-економічного розвитку Херсонщини, здатного на вирішення проблем прикордонного регіону.

Під час навчання в Херсонському Національному технічному університеті в 1998—2002 був студентським мером Херсона, головою Херсонської обласної молодіжної громадської організації «Молода нація».

Радник голови Херсонської обласної державної адміністрації з питань молодіжної політики (1999), засновник і керівник комерційних підприємств (2002 - 2009), керівник групи радників Міністра економіки України, директор Департаменту цього міністерства ( 2009 - 2010), пізніше працював консультантом і радником міжнародних та українських фінансових інституцій, радником Міністра інфраструктури України (2016) та радником Міністра екології та природних ресурсів України (2018).

У жовтні 2018 року Юрія Гусєва зборами міжнародної організації «Земляцтво Херсонщини» одноголосно обрано її президентом.