В селищі Брилівка на Херсонщині влада незаконно використовує землю?

В селищі Брилівка на Херсонщині влада незаконно використовує землю?

На цьому наполягає депутат Виноградівської ОТГ Сливка В.І. який викрив, ще одну схему з оборудками землі в Брилівці, у якій, на твердження депутата, замішані посадові особи місцевої влади.

Віктор Іванович з обуренням розповів журналістам, що з селища Брилівка до лав Збройних сил України були призвані хлопці на військову службу і яким за законом після повернення з зони АТО передбачено виділення земельних ділянок.

Але для цих хлопців земельних ділянок не знайшлось, але як стало відомо такі земельні ділянки в Брилівці все ж таки є, та використовуються вони незаконно й на цьому просто заробляють кошти деякі посадові особи.

Ось наприклад є дуже великий масив в адміністративних межах Брилівської селищної ради який становить близько 70 га, однак на кадастровій мапі цей масив значиться як не оформлений, але він постійно обробляється.

"У мене постає питання чи є можливим оброблення такого великого масиву земельної ділянки без відома в.о. старости селища Брилівка Медведєвої І.Г., землевпорядника Гладкої А.В. та інспектора держгеокадастру Лабенка О.І. Думаю що це питання риторичне...

- Коли земельний податок іде не в бюджет а в карман окремим посадовим особам, то про яке наповнення бюджету може йти мова?!", - обурюється Віктор СЛИВКА.