Херсонці зустрілися з талановитою поетесою з Кропивницького

Херсонці зустрілися з талановитою поетесою з Кропивницького

У рамках щорічного Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулася зустріч мешканців міста Херсона з талановитою поетесою з Кропивницького Оленою Горобець.

Авторка презентувала збірку поезій для дітей «Горобці-молодці» – історії непосидючих героїв. Ця збірка представлена у формі книжки-перевертуна, в якій є кілька частин: перша – для мам хлопчиків, а друга – для мам дівчаток. Головні герої її віршів – тварини, які поводять себе як маленькі люди, випромінюючи енергією добра та щирості.

На зустріч прийшли і дорослі, і дітки, які, не стримуючи сміху, уважно слухали кумедні вірші. На заході були й приємні сюрпризи: одна дитина прочитала власні вірші про свою родину, а інша – поділилась своїми вміннями танцю. В кінці заходу під музику класичного рок-н-ролу танцювали всі, повторюючи рухи за Оленою.

Письменниця має також дві збірки дорослої поезії – «Летючі менеджери» (2012) і «Сансара» (2017), друкувалася в колективних збірках «До барикад» (2014), «І плаче росами земля» (2014), «Шепіт Альми» (2014).

Поетеса змогла запалити серця херсонської малечі своєю творчістю, добротою та власною посмішкою.

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара