Пенсіонери у Генічеську знову відчули себе студентами

У Генічеському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) днями відбувся випуск Університету третього віку.

Кілька місяців поспіль дідусі й бабусі студіювали науку на історично-краєзнавчому, танцювальному, факультетах народної творчості та комп'ютерної грамотності. Особливо затребуваним був останній. Без комп'ютера, як зазначила під час вручення сертифікатів директор терцентру Світлана Кучеренко, зараз нікуди.

Знання пенсіонери здобували у веселій атмосфері. У ролі штатного жартуна виступав Анатолій Дзядевич (на фото: він отримує документ про освіту від Світлани Миколаївни). Урочистий момент вручення сертифікатів пенсіонер назвав «інавгурацією старих хакерів», чим викликав загальний сміх.

Багато хто з випускників Університету третього віку не збирається зупинятися на досягнутому і здобуватиме знання на інших факультетах. Тим паче, що їх стає більше. У наступному році, повідомила Світлана Кучеренко, запрацює ще й театрально-поетичний. Знання студентам даватиме генічеський актор і поет Віктор Желєзняк, який і сам щойно закінчив факультет комп'ютерної грамотності.

Андрій БЕЙНИК, фото автора
"Новий день"