У Херсоні відремонтували "Крила Янголів"

У Херсоні відремонтували "Крила Янголів"

Ось так сьогодні виглядають "Крила Янголів" - Херсонський соціально-психологічний центр для діток різних категорій, який нещодавно відкрився за підтримки Юрія Рожкова, лідера Громадської платформи "Добро переможе".

Тут завершується ремонт. За зібрані під час благодійного конкурсу "Мама року" кошти (57 тис. грн.) вже придбали ламінат, провели водопровід на другому поверсі, встановили необхідну сантехніку.

Також новий телевізор у подарунок привіз особисто Юрій Рожков. Він зазначив: "Діти мають почуватись тут затишно, як вдома. Адже це розвивальний ресурсний центр. Маємо обов'язково попіклуватися про їх комфорт!"

Представниці Громадської організації "Мама ЮА" - засновники закладу висловили подяку Юрію Рожкову за підтримку у створенні ресурсного центру, а також необхідну для розвитку вихованців техніку, яку він передав у співпраці з Міжнародними фондами.

Поки тривають ремонтні роботи, дітки продовжують відвідувати заняття. Вже зареєстровано 58 хлопчиків і дівчаток. Але заклад готовий надавати фахові соціально-психологічні послуги ще більшій кількості користувачів.

Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе"

Нагадаємо: Центр "Крила Янголів" працює безкоштовно для усіх діток соціальних категорій Херсонщини. Звертайтесь!