Херсонські дітлахи перемогли у конкурсі коміксів

Херсонські дітлахи перемогли у конкурсі коміксів

На минулому тижні, 10-ого травня у Києві було підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу коміксів «Читайсвіт». За результатами конкурсу, серед переможців опинилися й херсонські дітлахи – читачі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки!

Конкурс для дітей «ЧитайСвіт» — мультиформатна подія, що сприяє творчому розвитку дітей, заохочує до читання та активізує діяльність бібліотек, як центрів культурного дозвілля.

Його головна мета – це популяризація читання серед широкого кола школярів, висвітлення важливості читання актуальними у дітей мистецькими засобами та створення в бібліотеках практичних майданчиків втілення творчих здібностей дітей.

Організаторами творчого змагання є: Всеукраїнська ініціатива «Додай читання», Благодійний фонд «Бібліотечна країна» за підтримки Київської центральної міської бібліотеки імені Шевченка, Національної спілки письменників України.

Конкурс коміксів проводився з 1-ого квітня до 1-ого травня цього року. У цей термін діти віком від 8 до 16 років надсилали свої роботи на розгляд журі. До речі, усі комікси мали бути присвячені темі «Читання творить дива».

Усього у конкурсі взяло участь 28 дітей з 18 бібліотек з 8-ми областей України: Донецької, Житомирської, Київської, Львівської, Рівненської, Хмельницької, Херсонської та Черкаської.

30 конкурсних робіт оцінювало компетентне журі, членами якого стали: Олена Турська -художниця, ілюстраторка, викладач дизайну в КМД КНУТД; Світлана Конощук - художниця, сценаристка, лауреат конкурсу «Коронація слова»; Тетяна Винник - письменниця, редакторка журналу для дітей «Крилаті»; Марина Клімова - керівник відділу Центральної бібліотеки ім.Шевченка для дітей; Люсьєна Шум - виконавчий директор Благодійного фонду «Бібліотечна країна» та Євгенія Пірог - письменниця, автор 4 рекордів України, керівник «Додай читання».

Тішить та новина, що журі визнало кращими роботи юних херсонських художників – читачів Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки. Дипломами та призами було нагороджено: Вторську Катерину з с. Велетенське, Білозерського району, яка зайняла І місце; Помазнюк Ірину з с. Високе, Бериславського району, яка виборола ІІ місце та Віжічаніна Владислава, учня ЗОШ № 53, м. Херсона, який зайняв ІІ місце!

Наталія РОЖКОВАН