Юрій Рожков дбає про здоров’я херсонських дітей

Юрій Рожков дбає про здоров’я херсонських дітей

Індивідуальні табуретки замість спільних ще радянських лавок з'являться в їдальні Херсонської ЗОШ №47.

Про оновлення шкільних меблів подбав Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе".

«Зрозуміло, що кожному учневі зручніше сидіти на власному стільці, особливо під час споживання їжі, - розмірковує Юрій Рожков, - адже всі діти різні: високі і низькі, гамірні і спокійні... Так вони не будуть заважати один одному за столом та матимуть певний вільний простір».


"Крім того, ці лавки вже давно потребували заміни або хоча б ремонту - розказала директор школи Тетяна Галкун: Нам приємно, що Юрій Рожков піклується про дітей Херсона, зокрема, нашої школи. Ми навіть не очікували на такий презент з-за кордону, адже ці табуретки привезли нам у співпраці з Фундацією «Голландія-Україна»! Вони легкі і водночас міцні.

Наша дружба і співпраця з Юрієм Рожковим розпочалася нещодавно, але одразу масштабно: він нам завіз меблі, а ми залюбки взяли участь у його Благодійному марафоні по допомозі онкохворим дітям "Врятуємо життя разом!", який відбувся 3 травня у ККЗ "Ювілейний". Наші діти з любов'ю і відповідальністю виготовляли поробки на ярмарку, вторгували 1800 грн.

Побували наші діти і на гумористичному виступі "Кубок сміху", що проходить у Херсоні також за підтримки Юрія Рожкова. Подарованими запрошеннями ми заохотили найбільш добросовісних і працьовитих учнів, підбиваючи підсумки шкільного місячника з благоустрою. Діти залишилися задоволеними!

Загалом, така співпраця з Громадською платформою "Добро переможе" та її лідером Юрієм Рожковим дуже корисна і для наших учнів, і для їх родин, і для всього міста. Дякуємо за мудру організацію та підтримку!"


Громадська платформа "Добро переможе"