Херсонським студентам розповіли про День Європи

Розповіли вчора, 15 травня 2019 року співробітники бібліотеки Херсонського національного технічного університету. Для студентів-програмістів університету працівники бібліотеки провели семінар, присвячений Дню Європи.

Директор бібліотеки ХНТУ Іванова С.В. представила книжкову виставку, підготовлену спеціально до заходу.

Методист бібліотеки ХНТУ Бєляєва В.В. коротко ознайомила студентів з історією створення, основними структурами ЄС, провідними європейськими цінностями.

Розповідь супроводжувалась цікавими відеороликами про ЄС. Крім того, для студентів було організовано конкурси. Студенти брали у них активну участь і за правильну відповідь отримували символічні сувеніри.

Семінар виявився цікавим і корисним. Студенти багато чого дізналися нового, ділилися своїми враженнями та зробили фото на згадку.

Довідка
День Європи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а в Україні – щорічно у третю суботу травня з 2003 року.
Традиційно протягом офіційного відкриття святкування Дня Європи, відбуваються зустрічі послів держав-членів ЄС із представниками органів місцевої влади, студентами та викладачами університетів, представників неурядових та громадських організацій, засобів масової інформації.
У 2019 році День Європи припадає на 18 травня.

За матеріалами прес-служби ХНТУ