Павло Потоцький провів черговий "День керівника освітнього закладу"

Відбулося чергове засідання керівників освітніх закладів Олешківської районної ради, яке провів у своєму кабінеті очільник депутатського корпусурайонного органу місцевого самоврядування Павло Потоцький.

У нараді взяли участь депутати районної ради, представники Центру по обслуговуванню установ та закладів освіти району, Олешківського районного методичного кабінету, Інклюзивно-ресурсного центру, директори шкіл та ЗМІ.

Учасниками заходу розглядались питання про підготовку до проведення поточних, капітальних ремонтів та реконструкцій у закладах освіти району, організацію оздоровчої зміни, методичні аспекти проведення ДПА і ЗНО у закладах загальної середньої освіти району, як створити сприятливі умови навчання та виховання дітей з особливими потребами у 2019- 2020 навчальному році тощо.

Під час засідання присутні заслухали інформацію про початок заміни вікон у Піщанівській ЗОШ та ремонту опалювального котла у Раденській ЗОШ, про виготовлення проектно-кошторисної документації щодо заміни вікон та дверних блоків, а також монтажу пожежної сигналізації в будівлі Олешківської СЮТ. Намітили план поетапних ремонтів інших освітніх закладів, наголошуючи на необхідності профінансувати спочатку розробку проектів, а потім – виконання відповідних робіт.

Цікавим стало питання про організацію харчування у новітньому форматі. За пропозиції керівника Центру по обслуговуванню установ та закладів освіти району треба створити централізоване харчування учнів, тобто готувати їжу в одній точці (наприклад, на одній міські кухні), а потім постачати до шкіл. Тоді легше забезпечити якість продуктів та виробництва.

Обговорили механізм передачі шкільних автобусів у власність навчальних закладів, підвіз учнів до пунктів тестування ЗНО, забезпечення холодильним обладнанням шкіл тощо.

Підсумовуючи засідання, голова Олешківської районної ради Павло Потоцький звернув увагу присутніх на те, що розвиток освіти в Олешківському районі є пріоритетним завданням для представницького органу районної влади, тому депутатський корпус робитиме все можливе, аби забезпечити доступ кожної дитини до сучасної освіти.

Олешківська районна рада