Херсонців зарошують на концерт До Дня Європи

Херсонців зарошують на концерт До Дня Європи

19 травня у Херсонському музичному училищі (Ушакова, 39) до дня Європи виступить українська оперна діва, володарка титулу "Жінка року", Посол Миру, лауреат премії ім. Д. Луценка, співачка у стилі неокласики, голова та член журі міжнародних конкурсів, художній керівник хору, лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів, викладач академічного та естрадного вокалу – Олена Гончарук!

Свою майбутню професію Олена Гончарук обрала ще, коли була маленькою: «З дитинства я захоплювалась музикою і балетом, але, отримавши травму, не змогла продовжувати займатися танцями і зосередила свою увагу на співі. Пам'ятаю, ще у дитячому садочку вихователі помітили мої вокальні здібності. Відтоді мене залучали виступати сольно чи не на всі свята. Пізніше, коли я займалась у музичній школі, викладачка хору якось запитала: «Хто це так оперним голосом співає?». Всі тоді зрозуміли, що вона натякає на мене. Напевне, саме тоді я зацікавилась музичним мистецтвом і почала вчитись».

Олена Гончарук закінчила Національну музичну академію України ім. П. І. Чайковського та Київський університет культури і мистецтв. З 2004-ого року вона – солістка Національної опери України.

У репертуарі оперної діви партії: Наталки («Наталка Полтавка» М. Лисенка), Сюзанни («Весілля Фігаро» В.-А. Моцарта), Розалінди («Летюча миша» Й. Штрауса), Фраскіти, Мікаели («Кармен» Ж. Бізе), Стефано, Маргарити («Ромео і Джульєтта», «Фауст» Ш. Гуно), Віолетти, Аніни, Пажа («Травіата», «Ріголетто» Дж.Верді) та ін. Окрім оперних партій, Олена Гончарук виконує концертні арії, романси, пісні українських та зарубіжних композиторів, а також твори у стилі неокласики.

Початок концерту Олени Гончарук у Херсоні о 16:00.

Наталія РОЖКОВАН