Руслана: «Каховка, ти — крута!!! Впізнаю твій драйв!»

Руслана: «Каховка, ти — крута!!! Впізнаю твій драйв!»

Такими емоційними виразами висловила свої враження в соціальній мережі «В контакте» про фестиваль "Музыка нас связала", який нещодавно пройшов у м.Каховці на Херсонщині, всесвітньо відома українська співачка, переможниця «Євробачення» Руслана Лижичко.

Дійсно так – Каховка, традиційне місто музичних фестивалів вже понад 20 років («Таврійські ігри», «Каховські купалії», «Музыка нас связала») викликає такі бурхливі позитивні емоції у естрадних поп-зірок.

Ось і недавній фестиваль «Музыка нас связала» не став виключенням – Руслана просто «розірвала» публіку своїм запальним виступом на фестивалі, додавши справжнього «драйву» глядачам.

Як пише у соціальній мережі сама Руслана: «Пішла в люди, сказавши оператору тримати мені мікрофон, а я в цей час показувала рухи... В результаті, режисер мусив мене силою повернути назад на сцену. Користуючись нагодою, прошу не карати оператора за брак у зйомці. Його вини немає. Він діяв під моїм примусом!»

Співачку «заспокоїв» у соціальній мережі сам ініціатор фестивалю «Музыка нас связала» Михайло Опанащенко: «Це чудово, що світова слава Руслани не зіпсувала її людських якостей...Руслана – не турбуйтеся, - відповів співачці Михайло Володимирович, - жоден оператор не постраждав. Головне, щоб глядач був задоволений, а все решта – робочі моменти».