Руслана: «Каховка, ти — крута!!! Впізнаю твій драйв!»

Такими емоційними виразами висловила свої враження в соціальній мережі «В контакте» про фестиваль "Музыка нас связала", який нещодавно пройшов у м.Каховці на Херсонщині, всесвітньо відома українська співачка, переможниця «Євробачення» Руслана Лижичко.

Дійсно так – Каховка, традиційне місто музичних фестивалів вже понад 20 років («Таврійські ігри», «Каховські купалії», «Музыка нас связала») викликає такі бурхливі позитивні емоції у естрадних поп-зірок.

Ось і недавній фестиваль «Музыка нас связала» не став виключенням – Руслана просто «розірвала» публіку своїм запальним виступом на фестивалі, додавши справжнього «драйву» глядачам.

Як пише у соціальній мережі сама Руслана: «Пішла в люди, сказавши оператору тримати мені мікрофон, а я в цей час показувала рухи... В результаті, режисер мусив мене силою повернути назад на сцену. Користуючись нагодою, прошу не карати оператора за брак у зйомці. Його вини немає. Він діяв під моїм примусом!»

Співачку «заспокоїв» у соціальній мережі сам ініціатор фестивалю «Музыка нас связала» Михайло Опанащенко: «Це чудово, що світова слава Руслани не зіпсувала її людських якостей...Руслана – не турбуйтеся, - відповів співачці Михайло Володимирович, - жоден оператор не постраждав. Головне, щоб глядач був задоволений, а все решта – робочі моменти».

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net