«Соснова Січ – школа волонтерства»

5 вересня за ініціативи Каховської міської ради та відділу у справах сім,ї молоді та спорту відбувся молодіжний козацький збір «Соснова Січ – школа волонтерства». Каховські рятувальники також взяли участь у дитячому заході.

Начальник Каховського РВ УДСНС області підполковник служби цивільного захисту Ігор Берещенко детально розповів дітям по яких напрямках працює служба цивільного захисту, наголосив на необхідності власної безпечної поведінки і побажав успішно поспілкуватися з ровесниками, і набути нового досвіду у їх профілактичній діяльності.

А щоб козацькі збори не були затьмарені травмами чи виникненням надзвичайних подій чи ситуацій працівники пожежно-рятувального підрозділу за допомогою наочної агітації нагадали про правила поведінки у лісовому масиві, біля водойм, де й розбиті палатки козачат-волонтерів.

А для закріплення у пам'яті цікавих моментів зустрічі люди у формі не тільки розповіли про громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти», а й провели показові виступи державної пожежно-рятувальної частини №13 по гасінню пожежі. Найсміливіші з хлопчаків приміряли бойове спорядження і поручкалися з головним каховським рятівником.

Рятувальники сподіваються, що тепер і козачата на рівні з дорослими козаками братимуть активну участь у профілактиці пожеж в екосистемах, на воді тощо.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net