Олена Урсуленко"На чужий коровай очей не поривай!"

Так образно прокоментувала секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко наміри підприємця забрати в людей двір під комерційну споруду:

Вето міського голови на пункт 10 питання 38 порядку денного засідання сесіі міської ради, яке відбулося 24.09.19 року і було підтримано 28 депутатами набрало чинності, тобто рішення дійсне без цього пункту.

Я дуже рада такому виходу із ситуації й сміливо можу сказати одне: "На чужий коровай очей не поривай!"

Завжди підтримувала розвиток підприємництва, але ж за умови дотримання поваги до містян та їх власності, а також соціальної відповідальності перед жителями нашої громади.

На засідання депутатської комісії з питань комунальної власності, архітектури і земельних відносин ХМР 25.04.19 прийшли обурені громадяни нашого міста із протестом проти прийнятого рішення на сесії 24.04.19, де були грубо порушені їх права.

Вислухавши жителів будинку 48 по вулиці Потьомкінській, я вирішила виїхати на місце і вивчити ситуацію. Так, на папірцях ніби все було в порядку: і розрахунки, і висновки, але ж....

Зустрівшись з жителями побачила, що реальна ситуація була зовсім іншою: приватний підприємець за рахунок прибудинкової власності - земельної ділянки багатоквартирного будинку (84 квартири) вирішив розширити територію під власний бізнес, отримавши від міста 2 сотки землі ніби-то під «благоустрій» , але в майбутньому - під будівництво офісного центру.

Ця територія - двір, яким реально користуються мешканці. Більше того, це єдина можливість грати дітям на вулиці, людям похилого віку посидіти біля будинку й уважно придивитися - чим живуть їх сусіди, як це зазвичай буває...

Я категорично проти таких рішень! Двір загального користування повинен залишатися у спільній власності жителів! У історичний частині Херсона достатньо вже недобудов, занедбаних приватних територій і треба спочатку розібратися з цими об'єктами.

Навіть не можу сказати про те, що розумію у цьому випадку підприємця. У будь-яких випадках треба залишатися людьми!!! У вас також є діти, батьки, які потребують елементарного - свіжого повітря, зручного комфортного відпочинку і прогулянок із дітьми.

Добре, що у даному випадку громадяни міста, депутати, які не підтримали рішення, вчасно відреагували і міський голова, почувши скарги, і побачивши, що дійсно відбувається на місці , заветував це рішення, - повідомила Олена УРСУЛЕНКО.