На Херсонщині громада підтримує свого голову

Сьогодні, 12 травня відбулася позачергова сесія Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонщини на підтримку голови місцевої ОТГ Олександра Лейбзона, якого звинувачують у отриманні хабара.

Сесія Музиківської сільради була відкритою і велелюдною та більше була схожа на мітинг підтримки: на площі перед школою в Музиківці зібралося кілька сотень людей - представники виконавчої влади, громадськості, депутати місцевих рад, працівники комунальних установ, підприємці та просто небайдужі мешканці громади, які знають і поважають Олександра Лейбзона.

На порядок денний було винесено Звернення про підтримку Музиківського сільського голови Лейбзона Олександра Арнольдовича та пропозиція взяти його на поруку громади.

У Зверненні, одноголосно прийнятому депутатами Музиківської сільської ради йдеться про те, що "...мешканці об'єднаної територіальної громади обурені фактом затримання голови сільської ради Лейбзона А.А. за нібито взяття хабара. Гучною назвою "хабар" назвали благодійний внесок на розвиток громади".


Перерахувавши всі здобутки та досягнення Музиківської ОТГ на чолі з О.Лейбзоном, представники громади просять, враховуючи успішні результати роботи Музиківського сільського голови, його поважний вік та підтримку місцевих жителів, щоб центральні органи влади країни (Президент України, ВРУ, Генпрокуратура, ДБР та інші) втрутилися в ситуацію і допомогли громаді у встановлені істини.

Також депутати Музиківської сільської ради проголосували за Звернення до суду з клопотанням про взяття на особисту поруку сільського голови Лейбзона О.А. депутатами сільської ради.

Крім того в Музиківській ОТГ, розпочався збір підписів серед її мешканців на підтримку Олександра Лейбзона.

Сергій БУШКО

Фото Руслана Захарова