Співаковський: Мама - наш Всесвіт на все життя

Співаковський: Мама - наш Всесвіт на все життя

Сьогодні найсвятіший для кожного з нас день — День матері. Свято, яке навіть за великого бажання ніколи і нікому не вдасться політизувати чи відмінити.

Ім'я матері святе, для кожного з нас це найголовніша людина у цілому світі. Мама дає життя і до кінця своїх днів ми окутані її любов'ю. Безмежною, щирою і незрадливою, яку ми відчуваємо навіть на відстані.

Скільки б років нам не було, яких би висот не сягнули у професії та житті, поряд із мамою завжди почуваємося просто дітьми. І це найбільше щастя, якого тільки можна бажати!

Маминої підтримки і поради ми шукаємо до своїх сивих скронь, навіть тоді, коли самі вже маємо дітей та онуків. Бо так, як розуміє нас мама, не зрозуміє ніхто і ніколи. Мама — наша натхненниця і янгол-охоронець. Вона — наш Всесвіт на все життя...

Прикро лише, що за цією «суєтою суєт» ми не завжди знаходимо привід, щоб подякувати їй, найріднішій, чи просто пригорнутися та обійняти. Можливо, для цього і встановили це свято?..

Любі наші, найрідніші, з Днем матері! Спасибі вам за чуйність, за вашу науку, за безмежну і мудру материнську любов! За те, що ніколи не втрачаєте віри у кращий завтрашній день і цією вірою завжди заряджаєте нас. Будьте щасливі і живіть довго. Ми любимо вас понад усе!

Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ