Литовська культура у Херсоні

Литовська культура у Херсоні

На наступному тижні (13 та 16 травня) КП «Кіновідеопрокат» Херсонської обласної ради запрошує Вас на заходи присвячені Дням Литовської культури в Україні та 95-річчу з дня народження видатного литовського актора театру і кіно Донатаса Баніоніса, в цих заходах приймає участь Раймундас Баніоніс, литовський актор, режисер та сценарист.

Раймундас Баніоніс - литовський режисер, актор, театральний діяч. Син видатного литовського кіноактора, народного артиста СРСР Донатаса Баніоніса. Закінчив режисерський факультет ВДІКу (1980, майстерня Л.Кулиджанова і Т. Ліознової). У кіно дебютував як актор будучи школярем. Фільмографія: 36 робіт у 29 проектах.

13 травня 2019 року

10:00-11:00 - у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.Гончара відбудеться прес-конференція режисера, актора та сценариста Раймундаса Баніоніса.

11:40 – у ККЗ «Ювілейний» відкриття Литовської фотовиставки «Історична спадщина мовою фотографії».

16 травня 2019 року

18:00 - творчий вечір режисера, актора та сценариста - Раймундаса Баніоніса з глядачами Херсона. Перегляд та обговорення першого литовського антирадянського фільму "Дітиз готелю "Америка"" (Велика зала ККЗ «Ювілейний»).

КП «Кіновідеопрокат» ХОР