Співаковський: Ми плануємо розширювати кордони університетського медіа

У середу, 8 травня, народний депутат Олександр Співаковський зустрівся із творчою групою StudTV Херсонського державного університету. Обговорили всі технічні питання, аби робота була продуктивною та систематичною.

Команда працює у такому складі: Азізова Марина та Каменєва Єлизавета - журналісти, Мухтаров Ісмаіл - оператор (через проблеми зі здоров'ям зараз, на жаль, відсутній), Павлушкіна Олена - режисер-монтажер, Хороняк Анатолій - оператор-наставник.

Неодноразово наголошував на важливості капіталізації студентів, адже вони мають можливість працювати тут і зараз, таким чином університет стає місцем навчання та роботи і при цьому процвітає!

Команда займається написанням креативних матеріалів, зйомками та монтажем відео-сюжетів, висвітлюючи події в університеті (та навіть за його межами) найкращим чином! Для студентів-журналістів кращої практики не вигадаєш.

Ми плануємо розширювати кордони університетського медіа та працювати для ще більшої аудиторії. Тому слідкуйте за роботою StudTV і будете в курсі найактуальніших новин, - закликав Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.