Генералу Савченко подякували за службу та високий професіоналізм

За повідомленням прес-групи УСБУ в Херсонській області, це сьогодні 5 вересня зробив Голова Служби безпеки України Олександр Якименко, під час робочого візиту до Херсонської області.

Голова Служби безпеки України генерал-майор Олександр Якименко приїздив до Херсона сьогодні 5 вересня і представив колективу Управління СБ України в Херсонській області нового керівника - полковника Олега Реку, якого було призначено на цю посаду Указом Президента України від 02 вересня 2013 року.

Разом з тим Олександр Якименко подякував генерал –майору В'ячеславу Савченку за плідну працю та високий професіональний рівень, а новопризначеному керівнику УСБУ в Херсонській області побажав високих показників у оперативно-службовій діяльності.

Як повідомляють херсонські ЗМІ, високо оцінив роботу генерала В'ячеслава Савченка на посаді начальника Управляння Служби безпеки України в Херсонській області і голова Херсонської облдержадміністрації Микола Костяк: «В'ячеслав Іванович пропрацював з лейтенанта в Херсонській області - більше 20 років. Це порядний офіцер. Я вдячний йому, що ми з ним весь час співпрацювали. Він зарекомендував себе як справжній офіцер і справжній мужик...» - розказав херсонський губернатор журналістам.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net