Учнівську молодь Херсонщини запрошували поповнити ряди Національної поліції України

Учнівську молодь Херсонщини запрошували поповнити ряди Національної поліції України

Більше ніж 200 здобувачів освіти Білозерської ОТГ мали можливість «доторкнутися» до затребуваної і такої важливої професії як поліцейський, під час масового профорієнтаційного заходу, що відбувся на базі Білозерського наукового ліцею ім. О. Я. Печерського.

Звернувшись до присутніх, директор Білозерської районної філії Херсонської обласної служби зайнятості Олена Розсуждай наголосила, що цей спільний захід надає можливість зануритися в професійну атмосферу та отримати всю необхідну інформацію щодо такої важливої та необхідної суспільству служби.

Представники Головного управління Національної поліції в Херсонській області розповіли учням про конкурсні умови вступу у відомчі виші та етапи відбору на службу до підрозділів ГУ Національної поліції в Херсонській області.

Ознайомили учнів і з переліком вакантних посад, заробітною платою, а також з можливістю кар'єрного росту та навчання. Курсанти Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ продемонстрували майстерні прийоми рукопашного бою та порадували усіх виступом своєї команди КВК. Також присутніх ознайомили із екіпіруванням та обладнанням, яким поліція користується під час служби.

Наприкінці заходу провідний фахівець з профорієнтації Білозерської районної філії ХОЦЗ Євгенія Неннова наголосила, щоб досягти успіху в житті, потрібно прагнути бути кращим в будь-якій з вибраних спеціальностей. Також треба чітко визначитися з тим, на що очікувати від майбутньої професії. А для цього необхідно співставити власні професійні та особисті прагнення, а також реальні потреби на ринку праці і свої запити щодо професійної самореалізації.

Зустріч пройшла в теплій, насиченій емоціями атмосфері та залишила після себе позитивні враження.

Додатково: масовий профорієнтаційний захід організований Білозерською районною філією Херсонського обласного центру зайнятості, відділом освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради та відділом ГУ Національної поліції в Херсонській області.

Херсонський обласний центр зайнятості