BMW Motorrad «Центр Херсон»: мотосезон відкрито

4 травня під шум моторів та гучної музики офіційний дилер BMW Motorrad «Центр Херсон» організував відкриття нового мотосезону.

В рамках заходу байкери отримали заряд адреналіну, пройшовши тест-райд на мотоциклах, яких раніше у Херсоні не було ніколи.

BMW G310GS, F850GS та R1250GS Adventure створені для пригод. Вони пронесуть Вас крізь пам'ятки Херсону, Олешківські піски, Станіславські гори і легендарну Тачанку. За допомогою системи електронного регулювання підвіски будете відчувати себе комфортно в будь-яких дорожніх умовах: траса й екстремальне бездоріжжя. А де вважаєте за краще кататися Ви?

Обираєте місто? Саме для Вас R1250R. Цей мотоцикл народжений, щоб дарувати задоволення від водіння. Його основні козирі - це легка керованість, комфортабельна адаптивна підвіска й еластичний двигун.

Якщо Ви новачок у цій справі, тоді за рахунок електронних помічників відчуєте впевненість. Traction контроль автоматично регулює подачу газу, що запобігає падінню при занадто різкому обертанні ручки акселератора на акселератор.

Мотоцикли також оснащені опцією BMW Connectivity, а це означає, що Ви завжди маєте доступ до навігації, телефону, мультимедіа та інформації про стан мотоцикла. Правда зручно при поїздках на далекі відстані?

Підкріпившись чашкою ароматної кави від Delonghi та баварськими ковбасками-гриль, колона з 50 байкерів вирушили у мотопробіг містом у супроводі патрульного екіпажу. З BMW Motorrad «Центр Херсон» пригоди не повинні бути грандіозними, щоб стати незабутніми. Головне, що ви відчуваєте їх кожен день.

На тест-драйві у BMW Motorrad «Центр Херсон» завжди доступні дві моделі: G310GS та R1250GS Adventure.