На Херсонщині будують сільську амбулаторію сімейного типу

На Херсонщині будують сільську амбулаторію сімейного типу

За рахунок коштів субвенції Державного фонду регіонального розвитку місцевим бюджетам на розвиток сільської охорони здоров'я з початку березня цього року розпочалися будівельні роботи амбулаторії монопрактики сімейної медицини в селі Верби Нижньосірогозького району.

Новий медзаклад обслуговуватиме не тільки місцевих жителів, а й мешканців навколишніх сіл.

"Будівництво амбулаторії у даному населеному пункті є прикладом спільної роботи місцевої, районної та обласної влади. Своєчасно прийняті рішення щодо проведення тендеру на будівництво, освоєння коштів дали змогу успішно розпочати зведення амбулаторії, тож жителі села незабаром зможуть отримувати якісні медичні послуги у новозбудованому приміщенні ", - зазначив голова Нижньосірогозької районної державної адміністрації Павло Павлов.

Також він зазначив, що у грудні минулого року в Херсоні було передано ключі від автомобіля марки "Рено-Дастер" для Вербівської амбулаторії сімейного типу. Авто використовуватиметься лікарем даного медзакладу для покращення надання першої медичної допомоги, а також огляду хворих пацієнтів.

Стосовно будівництва нової амбулаторії Вербівський сільський голова Тетяна Ганелі розповіла, що за проектом, це буде одноповерхова будівля, яку зберуть із швидко монтованих конструкцій.

Амбулаторія відповідатиме сучасним технічним вимогам. Вона буде енергоефективною, комфортною, з набором необхідного обладнання. Матиме швидкісний Інтернет-зв'язок для впровадження телемедичних послуг. Лікар зможе в режимі on-line отримати консультацію в медичному закладі вищого рівня, передати аналізи та результати досліджень пацієнта. Нова амбулаторія буде повністю пристосованою для обслуговування людей з інвалідністю.

Нижні Сірогози.City