Олена Урсуленко про Правду і Пам`ять

Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко взяла участь в урочистому відкритті виставки «Правда і пам'ять. Катинський злочин» в Художньому музеї ім. О. Шовкуненка, яка відбулось за ініціативи Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі на основі архівних матеріалів та фотодокументів.

...Історія - це мовчазний свідок всіх подій. Але ж приходить час і правда виходить у світ, оголюючи думки і вчинки тиранів. Іноді вона настільки страшна, що сприйняти її дуже складно. Захід розпочався із молитви - і це тільки підкреслює, якщо в серці живе Господь, людина несе Добро, Світ, Істину.


Фотовиставка важлива для України, для Херсонщини, водночас як пам'ять про страшні події в Катині, й нагадування про те, що з ворогами не домовляються, бо в них немає ні совісті, ні гідності, вони легко зрадять. І Україна - це вже також добре знає! Ворогів - Перемагають!, - переконана Олена УРСУЛЕНКО.

Фото Херсонський художній музей

P.S. Виставка «Правда і пам'ять. Катинський злочин» у Херсонському обласному художньому музеї ім. О. Шовкуненка триватиме до початку травня поточного року.