Асоціація міст України - у Скадовську

Асоціація міст України  - у Скадовську

Учора 28 серпня у Скадовську відбулися збори регіонального відділення Асоціації міст України. Мета зборів - обмін досвідом та опрацювання спільних пропозицій для розгляду на зборах АМУ.

Голова регіонального відділення Пономаренко Лариса Олександрівна у зверненні до зібрання говорила про необхідність активізації співпраці виконавчої влади і місцевого самоврядування у роботі комісій, при розподілі бюджетних коштів.

Присутні голови міських рад підтвердили, що далеко не всі районні дорадчі ради запрошують до спільної роботи представників місцевого самоврядування. Тож до пропозицій було наполегливо рекомендовано включити реалізацію на практиці співпрацю владних структур та місцевого самоврядування.

З обговорення Концепції Конституції виступила секретар Скадовської міської ради Бутенко Ольга Іванівна. У доповіді було наголошено на виправленні ряду назрілих протиріч, чіткістю визначення устрою державного ладу, послідовністю реформ конституційного та адміністративно-територіального устрою.

Як основу було запропоновано визначити базову одиницю місцевого самоврядування, чітко опрацювати її повноваження (ввести інститут громади). Для органічного продуктивного функціонування громади необхідна й самостійність бюджетів, що стане рушієм для розвитку громади.

У рамках обміну сучасним досвідом міських голова Гавриш Олександр Васильович запросив вивчити досягнення реабілітаційного центру Скадовського дельфінарію, будову нового дитячого розважального водного парку, його новинки та напрацювання.

За матеріалами прес-служби Скадовської міськради