Прокуратурою вживаються заходи для звільнення самовільно зайнятої ділянки на узбережжі річки Кошова

Прокуратурою міста Херсона перевірено цільове використання та будівництво на землях водного фонду, забезпечення доступу громадян до водних об'єктів виконавчими органами Херсонської міської ради.

Перевіркою із залученням спеціалістів Державної інспекції сільського господарства у Херсонській області виявлено самовільне зайняття земельної ділянки площею 0,39 га по вул. Причальній вздовж рукава р. Кошова у м. Херсоні. Водночас, у прибережних захисних смугах уздовж річок, навколо водойм та на островах забороняється будівництво будь-яких споруд.

Проте, посадові особи виконавчих органів Херсонської міської ради, володіючи інформацією про самовільне зайняття земельної ділянки, самоусунулися від виконання наданих повноважень. Маючи можливість самозахисту своїх прав та прав територіальної громади міста, вони не вжили жодного заходу, спрямованого на відновлення стану земельної ділянки.

З метою усунення порушень вимог Земельного та Водного кодексів України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» прокуратурою міста т.в.о. Херсонського міського голови внесено подання.

За інформацією прокуратури м. Херсона

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net