На Херсонщині триває операція «Увага! Діти на дорозі!»

Починаючи з 20 серпня по 20 вересня в Херсонській області запроваджені комплекс профілактичних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму "Увага! Діти на дорозі!".

Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, інспектори херсонської державтоінспекції проведуть у перші дні вересня уроки з правил дорожнього руху, забезпечать чергування біля шкіл для безпечного шляху дітей до навчальних закладів.

Державтоінспекція звертається до дорослих, насамперед до батьків: безпека ваших дітей залежить від вас.

Так, з початку року на території Херсонської області сталося 66 дорожньо-транспортних пригод за участю та з вини неповнолітніх, в яких 7 дітей загинуло та 68 – травмовано.

Тому нагадайте маленьким учасникам дорожнього руху основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи. І, звісно, дотримуйтеся правил самі, адже найкраще навчання — це ваш приклад правильної поведінки.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net