Автошляхи Херсонщини тотально контролюють

Автошляхи Херсонщини тотально контролюють

Починаючи з 26 серпня на території області міліція проводить комплексні оперативно-профілактичні заходи щодо підвищення безпеки дорожнього руху та попередження аварійності.

Це пов'язано з тим, що громадяни масово повертаються з курортних зон, тож міліція посилила контроль за дотриманням водіями Правил дорожнього руху.

Як повідомляють в СЗГ УМВС в Херсонській області, до проведення заходів залучена максимальна кількість працівників Державтоінспекції області.

Одним з головних завдань є посилення транспортної дисципліни серед водіїв пасажирського транспорту, контроль за технічним станом транспортних засобів, які перевозять людей.

На автошляхах працюють спільні мобільні групи з числа міліціонерів та працівників Укртрансінспекції, які контролюють діяльність пасажироперевізників щодо протидії нелегальним перевезенням пасажирів. На дорогах, які ведуть до курортних зон області, працюють додаткові наряди ДАІ. Особливу увагу працівники ДАІ звертають на виявлення наступних порушень Правил дорожнього руху: недопущення випадків керування транспортними засобами у нетверезому стані, порушення водіями швидкісних режимів, правил проїзду перехресть та обгону.

На початку нового учбового року працівники ДАІ проведуть тематичні заходи з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму у загальноосвітніх навчальних закладах.