Пляжі Скадовська чекають на оновлення

У Скадовську хочуть затвердити Програму «Основні напрямки розвитку пляжів міста Скадовська на 2019-2023 роки».

Отже, за кошти міського бюджету на пляжі планують встановити спортивні майданчики та громадську вбиральню.

Також чітко будуть прописані вимоги до прибирання пляжів. Так, власники або користувачі (орендарі) пляжів у процесі їх експлуатації повинні забезпечити прибирання берега, роздягалень, зеленої зони, миття тари і дезінфекцію вбиралень, а також перевезення зібраних відходів щоденно до 6 години ранку.

Відстань між установленими урнами неповинна перевищувати 25 м. Також мають бути встановлені контейнери для роздільного збору відходів і фонтанчики з питною водою. Це вже не кажучи про встановлення відкритих і закритих роздягалень.

Персонал пляжу після його закриття має щодня ретельно збирає відходи та не менш ніж тричі протягом денної роботи пляжу прибирає піщану зону від великого сміття.

Щорічно на пляж необхідно підсипати чистий пісок, морський або завезений митий річний) із розрахунком 5-7 см на 1 кв.м. Не рідше двох разів на тиждень необхідно проводити механізоване рихлення поверхневого шару піску з видаленням зібраних відходів. Після рихлення пісок необхідно вирівнювати.

До речі, у місцях, призначених для купання, категорично забороняється прати білизну і купати тварин.

За рахунок суб'єктів господарювання планують організувати медичні пункти та рятувальні станції зі спостережною вишкою у межах пляжної та прилеглої до пляжу зон.

Олена ПІМЕНОВА